W związku z częstymi pracami modernizacyjnymi prowadzonymi na polskich drogach oraz powstawaniem sieci elektroenergetycznych nasza firma postawiła na budowę stacji transformatorowych z myślą o wielu przedsiębiorcach, którym energia pochodząca z zasilania jest niezbędna do wykonywania obowiązków. Jest to jedno z coraz bardziej pożądanych urządzeń, które pozwala na działanie w każdych warunkach. Zapewnia stały przepływ prądu o niskim i średnim napięciu do sprzętów, dzięki czemu maszyny potrzebujące stałego źródła zasilania mogą bez problemu funkcjonować. Budowa stacji transformatorowej przy drogach nie jest jedynym zastosowaniem, dla tego typu konstrukcji.

Funkcjonowanie firm bez żadnych przerw

Przerwy w dostawie prądu mogą zatrzymać wytwarzanie artykułów na wiele godzin. Większość właścicieli zakładów produkcyjnych zdecydowanie chciałaby tego uniknąć. Budowa stacji trafo na zewnątrz pozwala na uniknięcie tego problemu. To urządzenie zapewnia bowiem stałe przesyłanie energii elektrycznej, dzięki czemu produkcja może trwać bez najmniejszych zarzutów. Jest to bardzo duża oszczędność czasu i pieniędzy dla przedsiębiorstwa, które nie poniesie z tego tytułu żadnych strat.

Czym właściwie jest i ile kosztuje budowa stacji transformatorowych kontenerowych?

Najprościej pisząc, jest to punkt trafo, w którym zachodzi rozdzielanie energii elektrycznej o różnych poziomach napięć wyposażone w transformatory lub przekształtniki prądu przemiennego w stały, bądź odwrotnie. Ich zasilanie najczęściej pochodzi z linii kablowych lub napowietrznych. Można śmiało zaznaczyć, że połączenie użyteczności, eksploatacji i oszczędności to właśnie stacja transformatorowa kontenerowa. Cena takich urządzeń może różnić się w zależności od sposobu ich przeznaczenia. Warto więc w tym celu skontaktować się indywidualnie z firmą, która zajmuje się dystrybucją i sprzedażą. Koszt punktu trafo może być większy przy wielodniowej eksploatacji przy procesie powstawania nowej drogi niż przy stawianiu od postaw wysokiego budynku. To wszystko sprawia, że cena jest uzależniona od wielu czynników.

Potrzebujesz prąd na budowę?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu stacji transformatorowych.

Kliknij po więcej informacji

lub zadzwoń
885 600 532