Gridnet

ELEKTROENERGETYKA

Projektowanie i wykonawstwo elektroenergetyczne
Wynajem stacji transformatorowych

foto

WŁASNA ENERGIA

Tworzenie instalacji fotowoltaicznych

stacja TRAFO

WYNAJEM STACJI TRANSFORMATOROWYCH

Zasilanie placu budowy, Zasilanie osiedli i domów jednorodzinnch
Tworzenie stacji tymczasowych.

Projekty elektroenergetyczne

Nie od dziś przygotowujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju projekty elektroenergetyczne. Zapewniamy koncepcje i wykonanie przewodów oraz urządzeń prądotwórczych przeznaczonych do przesyłania, przetwarzania i rozdzielania wytworzonej energii. Nasze kompleksowe rozwiązania stosowane i wykorzystywane są m.in. przy montażu linii napowietrznych czy podczas trwania procesu usuwania kolizji.

Wykonawstwo elektroenergetyczne

Budowa, remonty oraz utrzymanie linii kablowych i napowietrznych czy inteligentnych instalacji stanowi jedną z podstawowych usług naszej firmy, a mianowicie wykonawstwo elektroenergetyczne. Kompleksowo realizujemy prace z zakresu tego aspektu działalności, stawiając przede wszystkim na jakość przygotowywanych dla Państwa projektów oraz na solidne i rzetelne przeprowadzanych prac.

Wynajem stacji transformatorowych

Oferujemy dla Państwa wynajem stacji transformatorowych, które będą stanowić idealne tymczasowe zasilanie placu budowy. Zastosowanie trafostacji pozwala na oszczędność pieniędzy oraz czasu dla wielu przedsiębiorców, gdyż jest to urządzenie stanowiące zabezpieczenie w przypadku przerw w dostawie prądu do zakładów produkcyjnych, bowiem zapewnia do niego stały dostęp.

Nasza oferta

Projekty elektroenergetyczne
Przygotowujemy kompleksowe projekty elektroenergetyczne.
W obrębie świadczonych
usług w tym zakresie znajduje się m.in.
wykonywanie przyłączy kablowych, urządzeń
służących do przesyłania, przetwarzania oraz
rozdzielania prądu, linii napowietrznych, a także
usuwania kolizji energetycznych.

Wykonawstwo elektroenergetyczne
W sposób kompleksowy traktujemy szeroko rozumiane wykonawstwo elektroenergetyczne. Realizujemy prace związane z budową, remontami oraz utrzymaniem linii napowietrznych i kablowych oraz m.in. instalacji odgromowych. Stosowane przez nas nowoczesne technologie zapewniają wysoką jakość świadczonych usług.

Usługi doradcze
Niezliczona ilość materiałów oraz szereg możliwości przy zastosowaniu różnych sposobów wykonywania może przyprawić o zawrót głowy każdego człowieka. Nasza firma zapewnia usługi doradcze, które w jasny i klarowny sposób wyjaśnią zagadnienia związane z pracami elektroenergetycznymi.

Wynajem stacji transformatorowych
Przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą zaburzyć wykonywanie wszelkich prac. Dlatego w zakresie świadczonych przez naszą firmę usług znalazł się wynajem sieci transformatorowych, który stanowić może tymczasowe zasilanie placu budowy lub być pomocny przy modernizacji sieci elektroenergetycznych.

 

NASZĄ ZALETĄ JEST SZEROKI ZAKRES USŁUGWykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, które w połączeniu z rzetelnością i wysokimi kwalifikacjami
naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziomie.

48 22 1234 100Lub napisz do nas biuro@gridnet.pl

Potrzebujesz prąd na budowę?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu stacji transformatorowych.

Kliknij po więcej informacji