Firma Gridnet już od lat specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych sieci elektrycznych zewnętrznych. W tym zakresie oferujemy nie tylko różnego rodzaju przyłącza kablowe, lecz również linie napowietrzne niskiego i średniego napięcia dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów oraz uwarunkowań lokalnych występujących na danym terenie. Oferta skierowana jest zarówno do Zakładów Energetycznych, jak i do Klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Profesjonalnie wykonane linie napowietrzne SN i nN

Zakres naszych usług jest naprawdę kompleksowy i obejmuje praktycznie każdy aspekt realizowanej inwestycji. Oprócz sporządzenia projektu i całej niezbędnej dokumentacji technicznej, pomagamy bowiem uzyskać Klientom pozwolenia prawne na budowę linii napowietrznych SN i nN, przeprowadzamy wymagane prace kontrolno-pomiarowe, natomiast już po oddaniu sieci zewnętrznych do eksploatacji możemy się również zająć ich diagnostyką oraz okresową konserwacją.

Na każdym etapie – począwszy od fazy projektowania, poprzez budowę linii przesyłowych na słupach betonowych, rurowych czy stalowych, a na fazie eksploatacji skończywszy – mogą liczyć Państwo na kompetentne doradztwo z naszej strony. Ze względu na duże doświadczenie w branży, możemy także przed rozpoczęciem realizacji inwestycji wykonać szczegółowy kosztorys planowanych robót oraz zestawienia materiałowe, tak aby mieli Państwo pełną kontrolę nad ponoszonymi wydatkami.

Fachowa modernizacja i remonty linii napowietrznych SN i nN

Oprócz tworzenia nowych systemów, zajmujemy się też przywracaniem już istniejących obiektów do pełnej sprawności oraz ich modernizacją. Dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie w stosunkowo szybkim czasie usunąć nawet bardzo poważne awarie na liniach napowietrznych nN i SN, a także wyposażyć wskazane przez Państwa urządzenia w zaawansowane technologicznie zabezpieczenia, które pozwolą na skuteczne wydłużenie ich żywotności.

Zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu!

Potrzebujesz prąd na budowę?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu stacji transformatorowych.

Kliknij po więcej informacji

lub zadzwoń
885 600 532